Welcome Office Service

Služba Welcome office service je na CEITECu součástí péče o nové i stávající zaměstnance ze zahraničí.

A co všechno znamená Welcome office service? Pomáháme minimalizovat byrokratickou zátěž, se kterou se noví zaměstnanci přicházející do CEITECu ze zahraničí, mohou setkat na úřadech a institucích v České republice. Umožňujeme vědeckým pracovníkům koncentrovat se na  vědeckou činnost a v případě nových zaměstnanců jsme oporou v náročném procesu relokace do jiné země. Jsme pro zahraniční pracovníky první kontakt s CEITEC MU a svoji roli v péči a servisu plníme svědomitě a vždy s úsměvem.

Služby zahraničním pracovníkům i studentům poskytujeme již v době před příjezdem do České republiky, a to nejen jim, ale také jeho rodinným příslušníkům.

Následně se staráme o zahraniční pracovníky v průběhu celého jejich pobytu na CEITECu.  Nabízíme pomocnou ruku například v podobě určení nezbytného typu víza pro pobyt v ČR, při hledání ubytování nebo v praktických otázkách souvisejících s životem v Brně.

Po příjezdu doprovázíme nového zaměstnance na Cizineckou policii a na příslušné úřady a pomáháme při zajištění pojištění a v dalších nezbytných záležitostech.

Milí zahraniční pracovníci, pokud potřebujete poradit nebo s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Tuto službu velmi kvalitně a s entuziasmem poskytuje Zdenka Bártová, která je součástí HR oddělení.